Tagi

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

blogi

środa, 27 czerwca 2012
Mordercy zabytków - rozbiórka budynku na Krowiej

Rozpoczęto rozbiórkę budynku fabryki Leona Ogórkiewicza i Józefa Zagórskiego na Krowiej.  Niestety, w Biurze Stołecznego Konserwatora Zabytków telefonicznie nie można dowiedzieć  się czy zmieniono decyzję konserwatora - "Inwestor ma pozostawić trzy ściany. Na ich  rozbiórkę pozwolenia nie ma".
Z informacji uzyskanych z Wydziału Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy Praga Północ wynika, że właściciel terenu zastosował sprawdzoną metodę na uzyskanie zgody na całkowitą rozbiórkę budynku - pozostawiając obiekt bez opieki, doprowadził go do takiego stanu, że Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego wydał nakaz rozebrania budowli. Przeraża nieporadność Stołecznego Konserwatora Zabytków, który dopuszcza do zniszczenia wielu warszawskich zabytków, już sama decyzja o pozostawieniu tylko trzech ścian jest dla mnie skandaliczna, a późniejszy brak interwencji na postępującą dewastację dopełnia obraz bezradności konserwatora.
niedziela, 24 czerwca 2012
Kibice

Na Marszałkowskiej, koło strefy kibica, przed meczem Polska - Czechy.

 

sobota, 23 czerwca 2012
piątek, 22 czerwca 2012
Obmacywacze, czyli ciężka praca stewarda

Nie chodzę w takie miejsca gdzie ktoś  chce mnie obmacywać, w dodatku  mężczyzna w miejscu publicznym. Chyba nie wszyscy obmacywacze lubią swoją pracę, p. Darek na widok aparatu zareagował krzykiem. Są przecież w obecnych czasach urządzenia ułatwiające taką pracę, umożliwiające wykrycie niebezpiecznych przedmiotów. Pewnie tak jest taniej. 

  

 

czwartek, 21 czerwca 2012
Radośni Grecy - jeszcze przed meczem z Rosją

Trzeba przyznać, że greccy kibice potrafili cieszyć się w drodze na stadion, nie było ich dużo, ale słychać było z daleka ;)

 

 

środa, 20 czerwca 2012
Long vehicle - Warszawa rowerowa 

wtorek, 19 czerwca 2012
Podrożało - Euro 2012

Przed meczem Polska - Rosja, koło stadionu malowanie kosztowało 5 zeta, parę dni później, koło strefy kibica na Placu Defilad było drożej, mimo automatyzacji procesu.  Za "pieczątkowanie" można było płacić w różnych walutach.   

niedziela, 17 czerwca 2012
sobota, 16 czerwca 2012
Przeciwnicy Euro 2012 - przed meczem Polska-Rosja

 

 

 

piątek, 15 czerwca 2012
Ludzie Zdjęcia Robią - przed meczem Polska - Rosja

Warszawa,Roztoczanski,kibice,EURO 2012, Polska-Rosja, mecz,Ludzie Zdjęcia Robią

 
1 , 2 , 3